13 maja 2022 r na boiskach treningowych Kolejarza Stróże  odbyły się zawody w piłce nożnej w ramach Igrzysk Dzieci dla klas VI – i młodszych  w kategorii chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Piskor Maciej, Słowecki Krystian, Poręba Artur, Ogorzałek Bartłomiej, Poręba Mariusz z klasy VI oraz Jasiński Szymon, Poręba Szymon, Szczecina Oskar, Kruczek Oliwier, Janus Hubert, Oleksy Karol, Świder Kacper z klasy V.

Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza szkoła zagrała w grupie A. Po zwycięstwach nad  SP Polana 6-0, SP Binczarowa   12-2  i SP Wawrzka  20-0  Zakwalifikowaliśmy się do finałów w których ponownie spotkaliśmy się  z SP Polna i ponownie wygraliśmy 2-0,  lecz w najważniejszym meczu ulegliśmy 0 – 3  z  SP Stróże,  Szkołą Podstawowa z Stróżach  będzie reprezentować naszą Gminę na zawodach powiatowych. Życzymy im wielu sukcesów!

Tabela końcowa:

                               I miejsce  SP Stróże                          6              5-0

                               II miejsce  SP Cieniawa                  3              2-3

                               III miejsce SP Polna                          0             0-5

Red.: Janusz Kruczek

2 m-ce w piłce nożnej w Igrzyskach Dzieci w Stróżach