​Z dumą informujemy o ogromnym sukcesie reprezentantki naszej szkoły! We Florynce odbył się Gminny Konkurs „Poliglota Roku”, który co roku gromadzi mistrzów języków obcych z całego regionu.
​Nasza uczennica, Emilia Wydra, zaprezentowała bardzo duże umiejętności językowe, ogromną wiedzę i absolutnie bezkonkurencyjną formę, zdobywając zaszczytny tytuł Poligloty Roku! 🥇

Emilia Wydra Poliglotą Roku!