W dniu 11 marca odbyły się eliminacje do Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów pod patronatem starosty Marka Kwiatkowskiego. Przesłuchania miały miejsce w Centrum Kultury w Korzennej. W eliminacjach wzięło udział osiem wokalistek z naszej szkoły w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria wiekowa I: Kiełbasa Karolina, Obrzut Lilianna, Ogorzałek Dominika, Bochenek Agnieszka, , Dziedziak Olga, Stojda Julia.

Kategoria wiekowa II: Dziedziak Martyna, Kogut Julia.

W Korzennej jury przesłuchało ponad 70 uczestników w czterech kategoriach wiekowych. Poziom konkursu stał na bardzo wysokim poziomie, wszystkie wokalistki z naszej szkoły zaprezentowały się bardzo dobrze. Do finału zakwalifikowała się Olga Dziedziak.

Do konkursu dzieci przygotował p. Mirosław Ogorzałek.

Wszystkim wokalistkom gratulujemy wspaniałych występów, Oldze życzymy powodzenia podczas finału, który odbędzie się 04 kwietnia w Starym Sączu.

Eliminacje do Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów