W dniu 18 października 2019 r. w Stróżach odbyły się Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców z cyklu Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Naszą szkołę reprezentowało jedenastu zawodników z klas VIII i VII: Kacper Górka, Przemek Kruczek, Kamil Zwolennik, Radek Ogorzałek , Kamil Czernecki, Miłosz Poręba, Krzysztof  Piskor, Tobiasz Stelmach, Michał Michalik, Kacper Laskosz i Rafał Michalik.
        Siedem zespołów biorących udział w zawodach rozlosowanych zostało do dwóch  grup, zwycięzca oraz druga drużyna każdej z grup awansował do fazy finałowej turnieju. Reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w grupie ze szkołami z Bińczarowej i Białej Niżnej. Dwa zwycięstwa spowodowały, że do rozgrywki finałowej przystąpiliśmy z I miejsca w grupie. W półfinale spotkaliśmy się z uczniami ze SP Siołkowa. Wygrywając ten półfinał zameldowaliśmy się w finale w którym musieliśmy uznać wyższość  zawodników z SP Ptaszkowa 1  którzy byli drugim finalistą.
       Poziom turnieju był bardzo wysoki, wszystkie drużyny rozgrywały swoje mecze z dużym zaangażowaniem oraz w duchu fair-play.

Na podium stanęły drużyny:
I – miejsce Ptaszkowa nr. 1
II – miejsce Cieniawa
III – miejsce Siołkowa
IV- miejsce  Binczarowa
              Dziękujemy młodym piłkarzom za godne reprezentowanie naszej szkoły, a drużynie z Ptaszkowej  życzymy powodzenia podczas zawodów międzygminnych.

Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży