Przed Uroczystością Wszystkich Świętych w dniu 30  października w naszej szkole odbył się pierwszy Bal Wszystkich Świętych. Zorganizował go Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 14-tej. Na hali sportowej zebrał się cały zastęp aniołów, archaniołów, święci biskupi, papieże i inni.

Ponad pięćdziesięciu  „świętych” – pięknie przebranych uczniów zaśpiewało „Taki duży, taki mały może świętym być”. Dzieci bawiły się przy dźwiękach muzyki chrześcijańskiej. Miały też okazję korzystać z kawiarenki w której mogły zajadać się słodkościami i napojami.

To pierwszy taki bal w naszej szkole. Samorząd Uczniowski zamierza organizować taki bal każdego roku, by uwielbiać Boga i zaszczepiać w młodym pokoleniu pozytywne wartości i przesłania, jakie mają nam do przekazania święci.

Bal Wszystkich Świętych