W dniu 19 listopada 2019 roku w Krużlowej odbyły się Gminne Zawody w Piłce Koszykowej Chłopców i dziewcząt  z cyklu Igrzyska Młodzieży Szkolnej  Naszą szkołę reprezentowało chłopcy z klas VIII i VII w składzie: Kacper Górka, Przemek Kruczek, Kamil Zwolennik, Radek Ogorzałek, Kamil Czernecki, Miłosz Poręba, Krzysztof  Piskor, Paweł Chlipała, Michał Michalik, Kacper Laskosz, Janus Damian i Bochenek Wiktor.
        Nasz  zespół  po zwycięstwie na zawodnikami SP Krużlowa i po przegranej z  SP Kąclowa uplasował się na II miejscu.
      Poziom turnieju był wysoki, wszystkie drużyny rozgrywały swoje mecze z dużym zaangażowaniem oraz w duchu fair-play. Na podium stanęły drużyny:
I – miejsce Kąclowa
II – miejsce Cieniawa
III – miejsce Krużlowa

              Dziękujemy młodym piłkarzom za godne reprezentowanie naszej szkoły, a drużynie z Kąclowej  życzymy powodzenia podczas zawodów międzygminnych.

Gminne Zawody w Piłce Koszykowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży