Po długo trwającej przerwie spowodowanej Covidem-19  w dniu 27.04.2022 roku na boisku w Stróżach  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla klas VII- VIII  zostały zorganizowane Gminne Zawody w Piłce Nożnej.

Naszą szkołę reprezentowali: Bartek Ziębiec, Jakuba Jasiński, Jakub Kruczek,  Nikodem Jarosz, Jarosław Filipowicz, Aleksander Kachniarz, Leon Świgut, Patryk Ząber, Krzysztof Gołyźniak , Artur Poręba i Mateusz Pyrdoł. Opiekunem grypy jest pan Janusz Kruczek.

Doz zawodów zgłosiło się  9 szkół, które zostały rozlosowane  na trzy grupy. Nasza szkoła zagrała w grupie A  remisując 0 – 0  ze SP
z Siołkowej i wygrywając  3 – 1 ze  SP z Polnej, po czym została zakwalifikowana do dalszych rozgrywek. Poziom finału był bardzo wysoki,  a o ostatecznych wynikach decydowała jedna bramka.
Po remisie 0 – 0  w meczu  SP z Ptaszkowej  – SP z Florynki i remisie 1- 1 w meczu pomiędzy SP z Florynki –  SP z Cieniawy, o końcowym wyniku decydował ostatni mecz pomiędzy SP z Ptaszkowej  a drużyną z naszej szkoły. Pomimo ducha walki naszych zawodników nie udało się nam wygrać tego meczu. Wynik końcowy  to 1—0  dla  SP z Ptaszkowej. Zatem drużyna z tej szkoły będzie prezentować naszą Gminę na zawodach  powiatowych. Życzymy im wiele sukcesów!

Tabela końcowa :

                               I miejsce SP Ptaszkowa Nr 1                        4            1    –     0

                               II  miejsce  SP Florynka                                   1             1    –    1

                               III miejsce  SP Cieniawa                                  1             1   –     2

III miejsce w Gminnych Zawodach w Piłce Nożnej w Stróżach