W niedzielę 17 grudnia 2023 r. w naszej szkole odbył się tradycyjny Kiermasz Bożonarodzeniowy „Jedyna taka noc”, który wprowadził społeczność szkoły w klimat nadchodzących Świąt. Tegoroczny kiermasz cieszył się dużym powodzeniem i zainteresowaniem. Wydarzenie rozpoczęło się licytacją ozdób świątecznych, którą poprowadził Pan Jacek Ziębiec wraz z Panią Anetą Olszanecką i dwoma aniołkami.

Gościom czas umilały występy artystyczne uczniów i dzieci przedszkolnych oraz spotkania i rozmowy przy kiermaszowych stoiskach i w kawiarenkach. Całość dopełniała piękna sceneria świąteczna przygotowana przez uczniów i nauczycieli pod kierunkiem Pani Marii Oracz.

Dzięki hojności darczyńców kiermasz obfitował w liczne atrakcje. Na klasowych stoiskach przygotowanych przez rodziców sprzedawano m.in. wytwory pracy artystycznej – kartki świąteczne, stroiki, ozdoby choinkowe, a także wyroby cukiernicze oraz pyszne dania i przekąski serwowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Cieniawie.

Dziękujemy Panu Jackowi Ziębcowi – Przewodniczącemu Rady Gminy, Pani dyrektor Agacie Brożek, Paniom z KGW, nauczycielom, rodzicom, pracownikom obsługi, uczniom i tym wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu podtrzymując świąteczną tradycję naszej szkoły.

Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie potrzebującym dzieciom z Cieniawy. Każdej osobie za obecność, zaangażowanie i otwartość serca bardzo dziękujemy.

Kiermasz charytatywny „Jedyna taka noc”