3 grudnia w naszej szkole w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się Gminne Drużynowe Zawody w Tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Ta dyscyplina nie cieszy się dużą popularnością w Gminie, ponieważ do zawodów zgłosili się uczniowie z dwóch szkół . Dziewczęta i chłopcy reprezentowali Szkołę Podstawową w Ptaszkowej nr 2, natomiast Szkołę Podstawową w Siołkowej reprezentowali chłopcy .

Zawody w kategorii dziewcząt były wewnętrzną sprawą dziewcząt z SP Ptaszkowa nr 2. Chłopcy po rozlosowaniu stoczyli piękne niejednokrotnie pięciosetowe pojedynki. Mimo słabej obsady poziom był bardzo wysoki. Po prawie trzygodzinnej batalii zostali wyłonieni zwycięscy wyniki przedstawiają się następująco:

  1. Miejsce  SP Siołkowa    dr. I
  2. Miejsce SP Ptaszkowa  dr I
  3. Miejsce SP Ptaszkowa  dr. II
  4. Miejsce SP Siołkowa   dr. II

Dwie najlepsze drużyny z każdej kategorii będą reprezentować naszą Gminę na zawodach Rejonowych w Gródku nad Dunajcem. Życzymy im sukcesów 

Gminne Drużynowe Zawody w Tenisie stołowym dziewcząt i chłopców