W dniu 5 marca w Kluszkowcach odbyły Wojewódzkie Zawody w Narciarstwie Alpejskim. Naszą  szkołę reprezentowało pięcioro uczniów z klas IV-VI,  Igrzyska Dzieci podzielone były na dwie kategorie wiekowe rocznik 2009 i młodsi oraz grupa starsza roczniki 2008 i 2007. W zawodach wystartowało prawie 200 zawodniczek i zawodników z województwa małopolskiego.

Wyniki naszych reprezentantów:

Leon Świgut 3 miejsce

Karolina Poręba 10 miejsce

Patryk Ząber 13 miejsce

Wiktoria Kruczek 20 miejsce

Jan Bochenek 27 miejsce

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie MSZS Kraków

Igrzyska Młodzieży dobyły się 10 marca również w stacji narciarskiej Czorsztyn-ski  w Kluszkowcach. W kategorii klas VII i VIII naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów. Łącznie w zawodach wystartowało około 160 zawodniczek i zawodników, którzy wywalczyli awans podczas zawodów powiatowych z terenu województwa małopolskiego.

Wyniki naszych reprezentantów:

Radosław Ogorzałek 21 miejsce

Łucja Pyrdoł 28 miejsce

Julia Szczecina 37 miejsce

Michał Michalik 39 miejsce

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie MSZS Kraków

Wszystkim uczniom dziękujemy za piękną sportową walkę oraz  reprezentowanie naszej szkoły na zawodach rangi wojewódzkiej. Gratulujemy osiągnięcia bardzo wysokich wyników sportowych.

Szczególne podziękowania dla Pana Mirosława Ogorzałka za wkład pracy, solidne i profesjonalne przygotowanie uczestników.

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Narciarstwie Alpejskim