Tłusty czwartek to był dzień pełen wrażeń i niespodzianek, a to za sprawą balu karnawałowego!

Zabawa odbyła się w przepięknie przystrojonych salach lekcyjnych różnokolorowymi balonami, paskami z bibuły, napisami i innymi elementami wykonanymi specjalnie na tą okazję.

Największe wrażenie robili jednak uczestnicy, którzy zachwycili nas swoim wyglądem. Był cały tłum Księżniczek, Rycerzy. Nie zabrakło Policjantów, Spidermenów oraz Kowboja z dzikiego zachodu, Biedronek, Motylków, Pszczółek,  Wróżek, przepięknej Pani Zimy, Elzy, lekarza, czarnego kota, Barbi oraz groźnego dinozaura.

Wirowaliśmy w prawo, w lewo, do góry i do dołu, podskakując, przytupując przy tym wesoło. Aby trochę odpocząć i nabrać sił na następne zabawy, odpoczęliśmy chwilkę przy quizie – zgaduj zgadula. Po śniadaniu znów przystąpiliśmy do dalszych tańców, zabaw i konkursów oraz odśpiewaliśmy dobrze nam znane piosenki. Jeździliśmy pociągiem śpiewając razem „Jedzie pociąg z daleka”. Tańczyliśmy  kaczuszki oraz makarenę. Każdy własnoręcznie zrobił maskę wenecką oraz kolorowy rysunek. Na koniec wszyscy otrzymali dyplomy karnawałowe oraz słodkości.

Dziękujemy za wspólną zabawę, piękne stroje, wspaniałe nastroje! 

Bal karnawałowy