„Rodzina nie jest tylko czymś ważnym.
Ona jest wszystkim”.  
/Michael J.Fox/

To był I Piknik Rodzinny przy Szkole Podstawowej w Cieniawie. Dla przedszkolaków, uczniów, rodziców przygotowano szereg atrakcji, a plac za szkołą stał się miejscem serdecznych, rodzinnych spotkań oraz wesołej zabawy.

Wybiła 14.00 jest piękne popołudnie 11.06.2022 r. Na placu szkolnym gości przywitała Dyrektor Szkoły Podstawowej – Pani Agata Brożek.

Część artystyczną rozpoczęły animatorki „Animaniak”, następnie na scenę wchodzili najmłodsi uczniowie przedstawiając swój program „Dla Mamusi i Tatusia”.

„Mam Talent” to kolejna atrakcja programu w której jury oceniła występ 15 kreatywnych uczniów szkoły w Cieniawie. Kolejno Teatr Kukiełka z Ptaszkowej przedstawił swój program. Następnie Zespół Regionalny „Pogórzańskie Dzieci” zaprezentował się na scenie.

Na zakończenie pikniku Prezes LOK „Snajper” Nowy Sącz Pan Józef Fiut rozdał nagrody za konkurs „Strzelanie z karabinku”.

Niemałe emocje wzbudziła loteria fantowa, a jej pierwszą nagrodą był rower ufundowany przez Przewodniczącego Rady Gminy  Pana Jacka Ziębca.

Na uczestników pikniku czekały liczne atrakcje m.in: stoisko z ciastami, kawą, ciepłymi daniami, malowanie twarzy dla dzieci, tatuaże, dmuchana zjeżdżalnia.

Ten dzień był wyjątkową okazją do spotkań, wspólnej zabawy uczniów, rodziców, nauczycieli i lokalnej społeczności. Nie da się ukryć, że uroczystość taka jak ta niesamowicie integruje i umacnia rodzinę, ale również jest okazją do wspólnego spędzania czasu
i zbliża do siebie jej członków.

W organizację imprezy zaangażowana była cała społeczność szkolna:  Dyrektor Pani Agata Brożek, wychowawcy, nauczyciele. Rada Rodziców, rodzice, uczniowie i pracownicy SP.  Do pracy także chętnie włączyli się : Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna, Gminny Ośrodek Kultury- Filia Cieniawa, Przewodniczący Rady Gminy Grybów, Sołtys Wsi.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Już teraz zapraszamy na kolejny II Piknik Rodzinny w przyszłym roku.

Fotorelacja: Łukasz Poręba

I Piknik Rodzinny