4 października na Hali sportowej w Stróżach odbyły się zawody w Halowej Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Hubert Janus, Karol Oleksy, Szymon Jasiński, Szymon  Poręba, Marcin Filipowicz, Kacper Świder, Krystian Świder, Nikodem Groń, Michał Migacz, Oliwier  Kruczek. Do zawodów zgłosiło się 9 szkół, które zostały podzielone na 3 grupy. Nasza szkoła została  wylosowana do grupy A wraz z SP Krużlowa i SP Siołkową.

Po bardzo zaciętym meczu z Krużlową wygraliśmy 2:1. W następnym meczu pokimaliśmy 6: 3 SP Siółkową i awansowaliśmy do finałów.
 Do finałów awansowali również zwycięzcy  grupy B – SP Wyskitna i C  – SP Stróże.
 Finały były bardzo zacięte świadczą o tym wyniki : Cieniawa – Wawrzka  2:1 , Cieniawa – Stróże –  2:2  i Wawrzka – Stróże  2:2   Ostateczne wyniki to;
                                               I  miejsce  SP  Cieniawa     3 p
                                               II miejsce  SP Stróże           2 p                  
III miejsce SP Wawrzka     1 p

Z kolei 10.10.2022 r. na hali Szkoły  Podstawowej w Korzennej  odbyły się  Rejonowe zawody  w halowej piłce nożnej  w ramach Igrzysk Dzieci. Do rozgrywek zgłosiły się trzy drużyny zwycięscy zawodów Gminnych. Gminę korzenną reprezentowali  gospodarze uczniowie SP Korzenna, Gminne Gródek nad Dunajcem  również reprezentowali uczniowie SP w Gródku,  a Gminę Grybów SP Cieniawa w składzie: Janus Hubert, Oleksy Karol, Groń Nikodem, Jasinki Szymon, Poręba Szymon,  Filipowicz Marcin, Świder Kacper, Świder Krystian, Migacz Michał, Poręba Patryk. Rywalizacja była bardzo zacięta w pierwszym meczu SP Korzenna pokonała   5-2  SP Gródek, drugi mecz to zacięta rywalizacja SP Cieniawa z SP Korzenna  wynik końcowy 4 -2  dla Cieniawy. O wyniku końcowym  decydował ostatni mecz pomiędzy  SP Gródek a SP Cieniawa, niestety przegraliśmy 3 – 1
Ostatecznie nasza drużyna wywalczyła II miejsce. GRATULACJE!!!

Tekst i zdj.: J. Kruczek  

I miejsce w zawodach w Halowej Piłce Nożnej chłopców na szczeblu gminnym i II miejsce na szczeblu rejonowym