11 października w hali sportowej SP Stróże  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  odbyły się zawody w halowej piłce nośnej. Naszą szkołę reprezentowali: Piskor Maciej, Poręba Mariusz, Bochenek Jan, Poręba Artur, Słowacki Krystian, Ogorzałek Bartłomiej, Kruczek Patryk, Gieniec Karol, Ząber Patryk  Do zawodów zgłosiło się 6 szkół, które zostały podzielone na II grupy . Nasza drużyna trafiła do grupy wraz z SP Kąclowa i SP Binczarowa.  W spotkaniu z Kąclowa wygraliśmy 3-0  a z SP Binczarowa wygraliśmy   2 – 0. Finał to spotkanie z zwycięzcą grupy nr II SP Stróże,  którą pokonaliśmy  2: 1
Uczniowie Naszej szkoły będą reprezentować Gminę Grybów na zawodach rejonowych.

Z kolei 13  października 2022 r w hali Szkoły  Podstawowej w Korzennej  odbyły się  Rejonowe zawody w halowej piłce nożnej  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Zawody były bardzo zacięte, o  czym świadczą wyniki. W pierwszej kolejce SP Podole Górnym wygrało z SP Cieniawa  6-1, w II meczu  SP Cieniawa zremisowała  z SP Lipnica Murowana   2 -2  . Również  padł remis 3-3 w ostatnim spotkaniu pomiędzy SP Lipnica Murowana, a SP Podole Górnym. Tabela końcowa to:
   I miejsce  SP Podole Górnym                  4        9 – 4
II miejsce   SP Lipnica Murowana            2        5 – 5
III miejsce  SP Cieniawa                          2        3 – 8

GRATULUJEMY!!!

Tekst i foto: J. Kruczek

I miejsce w zawodach gminnych i III miejsce w rejonowych – sukcesy naszych piłkarzy w grupie starszej