18 grudnia w Szkole Podstawowej w Cieniawie odbyły się Jasełka pt. „SIOSTRA NASZEGO BOGA” w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Motywem przewodnim były piękne a zarazem wymowne słowa, szczególnie ważne w dzisiejszym świecie, w świecie pełnym zła, egoizmu, nienawiści „RODZI SIĘ WIARA, NADZIEJA I MIŁOŚĆ”

WIARA, która może przenosić góry, 

NADZIEJA, która nigdy nie zgaśnie,

MIŁOŚĆ, która jest światłem życia.

Po raz kolejny spotkaliśmy się w budynku naszej szkoły, by tuż przed świętami Bożego Narodzenia, obejrzeć szkolne jasełka. Oprócz cudownego przedstawienia, mogliśmy również skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez Rodziców i naszych wychowanków. Kiermasz świąteczny z przepięknymi ozdobami, domowymi wypiekami, małą gastronomią kusił przybyłych. Z kawiarenek unosił się smak przepysznych słodkości, pierników i gorącej kawy oraz czekolady. Dla wygłodniałych gości  przysmaki „małej gastronomii” okazały się prawdziwym zbawieniem.

Przed jasełkami, można było wziąć udział w świątecznej licytacji najpiękniejszych ozdób choinkowych. Wszystko to w niezwykłej atmosferze zbliżających się świąt, a na dodatek w zbożnym celu jakim jest wsparcie finansowe chorych  dzieci z naszej miejscowości.

Dziękujemy Wam, że byliście z nami!

Za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc i życzliwość serdeczne dziękujemy.

Szczególne podziękowania składamy Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, Obsłudze SP, KGW Cieniawa, którzy podjęli się zorganizowania tak wspaniałego wydarzenia!

Podczas przestawienia skorzystaliśmy również ze sprzętu audio-wizualnego (aparat, kamera, głośniki) zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Dziękujemy Panu Łukaszowi Poręba za wykonanie foto relacji z wydarzenia.

Spektakl bożonarodzeniowy pt. „SIOSTRA NASZEGO BOGA”