18 czerwca w słonecznie,  niedzielne popołudnie w naszej szkole odbył się II Piknik Rodzinny.  O godz. 14.00 na placu szkolnym wszystkich zebranych gości przywitała pani dyrektor mgr Agata Brożek oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Emilia Kiełbasa. Pierwszym punktem programu były występy dzieci klas młodszych od klasy „0” do klasy 3.

O godz. 15.00 wystąpił jeden z najpopularniejszych artystów disco polo –  Kordian – wraz ze swoim zespołem. Muzyką góralską i tańcem bawił tłumnie zebranych gości przez godzinę. Występ gwiazdy pikniku odbył się dzięki hojności i zaangażowaniu pani Andżeliki Sobeckiej- Kociołek.  

Następnie odbyły się występy uczniów z klas 4-8.

Na uczestników pikniku czekały liczne atrakcje m.in: lody, gofry,  stoisko z ciastami, kawą, ciepłymi daniami, malowanie twarzy dla dzieci, tatuaże, dmuchana zjeżdżalnia. Niemałe emocje wzbudziła także  loteria fantowa.

W trakcie trwania imprezy odbył się konkurs „Strzelanie z karabinku”, który prowadził prezes LOK „Snajper” Nowy Sącz- pan Józef Fiut. Na hali gimnastycznej można było wziąć udział w zawodach sportowych. Konkurs strzelania i konkurencje sportowe zostały podsumowane na zakończenie pikniku,  zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Ostatnim punktem programu  było losowanie nagród, które  ufundowali  sponsorzy II Pikniku Rodzinnego w Cieniawie. Nagrodą główną był rower, którą zasponsorował Przewodniczący Rady Gminy pan Jacek Ziębiec.

Ten dzień był wyjątkową okazją do spotkań, wspólnej zabawy uczniów, rodziców, nauczycieli i lokalnej społeczności. Nie da się ukryć, że uroczystość taka jak ta niesamowicie integruje i umacnia rodzinę, ale również jest okazją do wspólnego spędzania czasu.

W organizację imprezy zaangażowana była cała społeczność szkolna:  Dyrektor Pani Agata Brożek, wychowawcy, nauczyciele, Rada Rodziców, rodzice, uczniowie i pracownicy SP.  Do pracy także chętnie włączyli się: Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna, Przewodniczący Rady Gminy Grybów, Sołtys Wsi.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Fotorelacja wykonana sprzętem zakupionym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości

II Piknik Rodzinny w Cieniawie „Rodzinnie, zdrowo i sportowo”