28 października na obiekcie w Korzennej odbyły się Zawody Rejonowe w Piłce Nożnej Halowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosili się zwycięscy zadów gminnych z czterech gmin Gminę Grybów Miasto reprezentowała SP nr 1 w Grybowie, Gminę Gródek nad Dunajcem reprezentowała szkoła z Gródka, Gminę Korzenną reprezentowała SP Sienna. Gminę Grybów reprezentowała nasza szkoła.

Zawdy były rozgrywane systemem każdy z każdym. W pierwszym  meczu spotkaliśmy się z SP Sienna i niestety mimo wielu sytuacji, paru słupków i poprzeczek  przegraliśmy 0:1 po jedynej udanej akcji przeciwników. W drugim spotkaniu grając mecz po meczu spotkaliśmy się z SP nr 1 z Grybowa po bardzo zaciętym meczu, gdzie  prowadzenie zmieniało się parokrotnie wgraliśmy 4:3. Przywracając nadzieję  na końcowy sukces. W ostatniej kolejce spotkaliśmy się z SP Gródek nad Dunajcem, który  miał dwa zwycięstwa na swoim koncie. Tylko wygrana zapewniała nam awans do zawodów  powiatowych. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania i wgrali 8:0  tryumfując w całym turnieju.

Zwycięscy to: Maciej Piskor, Hubert Janus, Karol Oleksy, Szymon Jasiński, Artur Poręba, Szymon Poręba, Kacper Świder, Jakub Poręba, Mariusz Poręba, Jan Bochenek  

Naszym piłkarzom życzmy sukcesów na zawodach powiatowych!

(Rel.: Janusz Kruczek)

Zwycięstwo w Rejonowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej w Korzennej