8 Listopada 2023 na hali sportowej w Marcinkowicach odbyły się Zawody Powiatowe w Halowej Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów przystąpiły zwycięscy z zawodów rejonowych tj. zwycięscy czterech rejonów na jakie został Powiat Nowosądecki podzielony (przypominam, że w zawodach rejonowych startowali zwycięscy zawodów Gminnych). 

Zwycięscy z poszczególnych rejonów to: SP w Muszynie, SP Podegrodzie, SP Łomnica i SP Cieniawa. Po przeprowadzonym losowaniu kolejności rozgrywanych meczów (gramy systemem każdy z każdym), nasza szkoła rozpoczęła zawody drugim meczem z SP Muszyna wynik 0:3 dla Cieniawy. W następnym meczu spotkaliśmy się z SP Podegrodzie i również wygraliśmy, tym razem 4:0. Po dosyć długim oczekiwaniu w ostatnim meczu turnieju spotkaliśmy się z SP Łomnica  (każda z drużyn miała szanse na końcowy sukces lecz wynik 1:1 jaki padł po bardzo zaciętym meczu, gdzie o końcowym sukcesie decydowały sekundy zdobyliśmy Mistrzostwo powiatu.
Jako zwycięscy będziemy reprezentować Powiat Nowosądecki na zawodach rejonowych, które są eliminacjami do zawodów wojewódzkich.

Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Piskor, Hubert Janus, Karol Oleksy, Szymon Jasiński, Artur Poręba, Szymon Poręba, Jakub Poręba, Mariusz Poręba, Kacper Świder, Jan Bochenek.  

Najlepszym zawodnikiem w turnieju w oczach organizatorów i trenerów został Maciej Piskor.

Naszym chłopcom życzymy dalszych sukcesów .

(Rel.: Janusz Kruczek)

Mistrzostwo powiatu w Halowej Piłce Nożnej w Marcinkowicach