We wtorek 18 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia szkoły przez 17 uczniów klasy ósmej.

W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie.

W części oficjalnej akademii wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie oraz ich rodzice, którzy otrzymali z rąk Pani Dyrektor dyplomy, nagrody i listy gratulacyjne. Pani Dyrektor życzyła ósmoklasistom wielu sukcesów, zachęcał do podejmowania nowych wyzwań, ale też do wspomnień o swojej szkole i godnym jej reprezentowaniu. Wychowawczyni klasy podziękowała  rodzicom, za zaangażowanie się w życie klasy i szkoły.

Następnie siódmoklasiści pod opieką swojej wychowawczyni pani Marzeny Poręby-Pietrzak pożegnali starszych kolegów opuszczających mury naszej szkoły piosenką i upominkiem.

W części artystycznej po raz ostatni zaprezentowali się uczniowie klasy ósmej, absolwenci swoje wspomnienia o szkole zamknęli w prezentacji, którą wyświetlili podczas akademii. W dalszej części za pomocą teatru cieni ukazali żartobliwie część swojego  dotychczasowego życia.

Absolwentom życzymy szczęścia, radości  i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.

Pamiętajcie:  Każda piękna chwila ma swoją datę ważności … A czas zatrzymujemy dzięki wspomnieniom…

Uroczyste pożegnanie absolwentów naszej szkoły