Dnia 22 października 2019 r. w Szkole Podstawowej w Stróżach odbyły się Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt z cyklu Igrzyska Młodzieży dla klas VII i VIII. Naszą szkołę reprezentowało osiem zawodniczek: Klaudia Kiełbasa, Kinga Ogorzałek,  Natalia Słowecka,  Julia Jasińska, Katarzyna Poręba, Julka Kruczek, Katarzyna Poręba i Weronika Poręba.

Turnieje piłkarskie dla dziewcząt w tym roku nie cieszyły się wielką popularnością, gdyż zgłosiły się tylko dwie drużyny: reprezentacja naszej szkoły i drużyna dziewcząt gospodarzy.

Po bardzo dobrym spotkaniu stojącym na dobrym poziomie, zwyciężyły zawodniczki z naszej szkoły, które będą reprezentowały Gminę Grybów podczas zawodów międzygminnych w Gródku nad Dunajcem.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt
Tagi: